BloggoDay 6 March  #MikhailZhvanetskiyDay

На календаре пятница 6 марта, а также:

Международный день зубного врача (International Dentist Day)

– Национальный день замороженных пищевых продуктов в США

Этот день в истории:

90 лет назад – 6 марта 1930 года  в Спрингфилде  ( штат Массачусетс, США)  начала продаваться первая замороженная пища  под маркой “Clarence Birdseye”

Хэштег дня: #MikhailZhvanetskiyDay

 86 лет назад 6 марта 1934 года в Одессе родился Михаил Жванецкий — писатель-сатирик и исполнитель собственных литературных произведений, киносценарист, телеведущий, актёр.

 

#ЦитатаДня

Михаил Жванецкий:

“Алкоголь в малых дозах безвреден в любом количестве”

Фейсбук-огляд 6 березня:

Посты дня: Борислав Береза, Mykhailo Tkach, Олег Сенцов, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Vova Golobutskyi, Юрий Романенко, Rostyslav Demchuk, Миха Чаплыга, Kristina Berdynskykh, Olga Dukhnich, Dubinsky.pro, Vitalii Chepynoga, Резидент, History Porn, Мгновения прошлого, JoyReactor, Знаток, Уебантино, Yaplakal.com, Факты, СмехоДром

Борислав Береза

Несе Шмигаль воду,

Коромисло гнеться,

А у нього дупа

Із контекста рветься.

(с)Василь Солов’янчик

На цьому все!

Mykhailo Tkach

Головне президенту Зеленському в якийсь момент не стати Рябошапкою.

Олег Сенцов

Вчора вони погнали уряд, сьогодні – генпрокурора. Так можна захопитися і завтра ненавмисне звільнити президента.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Прем’єр Шмигаль заявив, що Україна відновить постачання води в окупований Крим.

Тепер боюсь заснути, бо до ранку ще і реінтегрують ОРДЛО за планом Кремля. І впишуть якусь фігню в Конституцію — наприклад, приєднають до Костроми.

А так новий покращений технократичний уряд закопує Зеленського нереальними темпами.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Понеслось лайно по трубах.

На трьох ОПЗЖ TB уже запоєм розказують, як ̶в̶і̶й̶с̶ь̶к̶о̶в̶і̶ ̶б̶а̶з̶и̶ українські громадяни повмирають цього літа, бо в Криму очікується засуха.

Vova Golobutskyi

Подивився виступ Рябошапки, головний його аргумент – це оцінка його діяльності батьком Гадзюк. Точно як у родичей героїв небесної сотні гетьманом є порошенко. Також порошки дуже його підтримують і зрозуміло чого, 5 років тотальної корупції типу Свинорчука і нуль реакції з боку прокуратури за рік діяльності, ніяких звинувачень минулому прокурору, який під час війни, просто видавав фсб наших добровольців. Блять, як ви заєбали тварі, що прикриваються небесною сотнею, тепер батьком Гадзюк, а до того на голові Гонгадзе зробивші політичну кар’єру і в кінці як Луценко заявив, тиснувши руку Кучмі, то була провокація Москви.

І так прокурор Рябошапка, зі слів порохососів, найкращих прокурор за всю історію, в сльозах покинув трибуну ВР, думаю тоді він плакав за Гадзюк, за Небесною Сотнею, за добровольцями, яких видав Москві Луценко, за Свинарчуком і ко, яких йому не дали посадити, навіть за рік звинуватити не встиг, а коли встигнути, вони ж справу Гадзюк рік розкривали, і батько спитайте, він же задоволений, а що ще треба?

Юрий Романенко

Шмыгаль, Ермак и примкнувший Зеленский могут сколько угодно вешать лапшу о страдающих в Крыму соотечественниках, но должны помнить, что их власть испарится также быстро, как и вода в Крымском канале, если они будут думать о чужих интересах, а не интересах тех соотечественников, кто их выбрал. Похоже, что уроки Гончарука не пошли впрок и новое правительство со старта готово дальше идти по граблям. Ну турборежим, так турборежим.

Rostyslav Demchuk

Крим має бути або деокупованим і українським, або безлюдним

Такою була і залишається моя послідовна позиція щодо Криму.

Це хіба що дурень, або проросійськи налаштована людина не розуміє, що Росії не вдасться без постачання води, електроенергії, продовольства з материкової України облаштувати і налагодити комфортне життя на півострові. І це – АКСІОМА !!!

Учора в ефірі телеканалу “1+1” новий прем’єр України Денис Шмигаль ще не встиг оговтатись, одягнувши новесенький прем’єрський мундир, як привселюдно набив собі першу здоровенну гулю. Пан Шмигаль заявив, що материкова Україна просто зобов’язана відновити постачання дніпровської води у незаконно анексваний Крим. Мовляв, у Криму живуть наші люди.

Гаразд! Bони то, може, і наші люди. Але їх там така мізерна кількість, що вони не потребують, аби ми відкривали для них шлюзи Північно-Кримського водоканалу. Бо вони від такої величезної кількості води можуть захлинутися.

Тут повністю підтримую позицію Постійного представника президента України в АР Крим Антона Кориневича. Bін переконаний, що “позиція щодо непостачання води Північно-Кримським каналом у Крим є правильною і вірною. Україна повинна застосовувати механізми, які має, для тиску на державу-окупанта. Для держави-окупанта це питання, безумовно, є важливим, тому що це, власне кажучи, господарська діяльність на території Криму. Але я не думаю, що найближчим часом ми отримаємо якісь зміни в цьому підході. Ми не можемо говорити про подачу води зараз”, – Кориневич.

Ні для кого не є таємницею, що російська влада посиленими темпами перетворює усю територію Кримського півострова у надпотужну віськово-морську базу. І питання стоїть не у постачанні води для жителів Криму, а для постачання води на подальше облаштування військових об’єктів у Криму та для промислових потреб, для реанімації роботи украдених і відібраних в Yкраїни підприємств, що розташовані в Криму.

Тому, Денис Шмигаль мусить переосмислити свою позицію щодо Криму і постачання води на півострів, або подати у відставку.

Миха Чаплыга

ТО, что вчера с  Марина Ставнійчук пытались пояснить Слугам…

Посадовий склад (кількість та перелік посад) новосформованого Кабінету Міністрів України визначається Верховною Радою України за поданням Прем’єр-міністра України одночасно з призначенням персонального складу Кабінету Міністрів України у порядку, встановленому статтею 9 цього Закону.

У разі прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про утворення, реорганізацію або ліквідацію міністерства посадовий склад Кабінету Міністрів України вважається зміненим з дня прийняття такого рішення.

Т.е. Второй кабинет министров Зеленского создан БЕЗ!!!! Освиты, Культуры, АПК, Промышлености, Экономики…

Теперь только отдельным решением КМУ нужно создать такие министерства и только потом назначить…

ФАКАП.

Kristina Berdynskykh

Кожен український президент колись робить вибір. Політичні журналісти усе добре пам‘ятають. Я працювала при 4-х (поки) президентах.

Ющенко на якомусь етапі обрав кумів і вулики і державне управління його просто припинило цікавити.

Янукович дуже швидко обрав Межигір‘я, золоті унітази і Сім‘ю, і думав тільки про бабло і його примноження.

Порошенко на хвилі Майдану привів у владу реформаторів і друзів, здобув безвіз з ЄС, а потім зробив вибір на користь друзів – Кононенок, Шокіних і Гладковських.

Володимир Зеленський показав узагалі нову політику. Теслу, інстаграм, турбо режим, привів у владу нових людей з усіх сфер потроху: ось вам реформатори, ось вам блогери, ось вам про-супрун, ось вам анти-супрун, майдан і антимайдан, усім знайдеться місце.

А тепер президент знову робить вибір. Це вибір перетворення на типового олдскульного українського політика. З перевіреними друзями, відкопуванням із минулого старих кадрів, ручними генпрокурорами, договорняками з олігархами, вже цього й не дуже приховуючи, а підкреслюючи. Класика жанру…

І класика жанру – це теж те, що соратники президента, у цьому звинувачують громадянське суспільство і журналістів, забуваючи про особисту відповідальність голови держави за обраний ним курс і його вибір.

Прогресивні кажуть – ЗМІ знесли Богдана, а треба було його на руках носити. Хоча самі чудово розуміють, що Богдана знесли не ЗМІ, а його конкурент.

Непрогресивні живуть у полоні соросятської змови.

Думаю, важливо зафіксувати момент цього розвороту президента. Скоро можна буде повертати в кабінети чиновників портрети. І тоді буде взагалі, усе як завжди.

Olga Dukhnich

Есть в наркологии такой термин – потеря контроля над дозой.

«Этот признак алкоголизма возникает в начальной стадии, но присутствует на всем протяжении заболевания. Данный признак алкоголизма подразумевает трудность или невозможность для алкоголика остановиться на малых дозах алкоголя, алкоголик не может сознательно ограничить прием алкоголя. Уж если начал пить, то только до потери сознания. Перед выпивкой такие люди клятвенно обещают родным, что не будет напиваться, однако, как только он выпил определенную дозу алкоголя, он забывает об обещаниях и теряет контроль над питьем»

Вот мне кажется все симптомы этой стадии в ОП и у премьера налицо

И речь, конечно, не об алкоголе, а о публичных заявлениях

Dubinsky.pro, ТК

Реальный валовый внутренний продукт Украины в январе 2020 года сократился на 0,5%. В первом квартале также ожидается продолжение падения экономики в целом.

Дискуссию о “гениальности”

соросят считаю закрытой.

Vitalii Chepynoga

Київська влада запропонувала обмежити проведення культурно-масових заходів в гуртожитках…

Я, свого часу, прожив в гуртожитку 5-ть років і можу засвідчити, що в общагах культурно-масові заходи народжуються абсолютно проізвольно і не коряться жодним алгоритмам чи розпорядженням…

Общага – то стихія, первозданний хаос, діонісійство… Не совладать з цим нікому…

І нема на то ради…

Резидент, ТК

#Инсайд

Наш источник в ОП сообщил, что Глава Офиса Президента принципиально настроен относительно отставки Главы НАБУ. Попытка послов G7 надавить на Президента закончилась провалом. На следующей неделе кейс Сытника будет закрыт.

History Porn, ТК

Товарищ Калинин вручает наркому Ежову орден Ленина, 1937 год.

Мгновения прошлого

12-ти летний Володя Высоцкий в пионерлагере «Машиностроитель» г.Покров, Владимирской области. 1950 год.

 

JoyReactor, ТК

Старые друзья спустя 35 лет после выхода первого фильма!

Знаток

Брюс Маккэндлесс — астронавт NASA. Участвовал в экспедициях STS-41B и STS-31. Знаменит он тем, что стал первым человеком, который работал в открытом космическом пространстве без страховочного фала в свободном полёте.

Уебантино

 

Yaplakal.com, ТК

Факты

Сучжоу, Цзянсу, Китай.

Фонтан “Три прима-балерины”,

скульптор Малгожата Ходаковская (Польша)

СмехоДром, ТК

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 6 March  #MikhailZhvanetskiyDay"


  1. PiligrimK
    07.03.2020
    в 08:32

    Спасибі!

    0

Добавить комментарий