BloggoDay 9 September: #LevTolstoyDay

На календаре воскресенье, 9 сентября. Сегодня отмечают:

Международный день красоты (International Beauty Day)

Всемирный день журавля

День танкиста в Украине

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

День дедушек и бабушек в Канаде (National Grandparents Day)

 

Этот день в истории:

242 года назад — 9 сентября 1776 г. объединенные колонии Америки переименованы в Соединенные Штаты Америки

105 лет назад — 9 сентября 1913 г. над Сырецким аэродромом Киева военный летчик Петр Николаевич Нестеров первым в мире выполнил замкнутую кривую в вертикальной плоскости, названную впоследствии «петлей Нестерова», или «мертвой петлей». Этим маневром Нестеров положил начало высшему пилотажу.

 

48 лет назад — 9 сентября 1970 г. начат серийный выпуск автомобилей «ВАЗ-2101» – «копейки»

 

Хэштег дня: #LevTolstoyDay

190 лет назад — 9 сентября (или  28 августа по юлианскому календарю) 1828 года родился будущий классик мировой литературы Лев Толстой

 

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Сегодня – 119-й день голодовки украинского режиссера Олега Сенцова

Освободить украинского политзаключенного, режиссера Олега Сенцова попросили голливудские звезды и жюри 75-го Венецианского кинофестиваля.

Мэр Парижа Анн Идальго предлагает предоставить украинскому политзаключенному Олегу Сенцову звание почетного парижанина. Вопрос могут рассмотреть на следующей сессии городского совета.

 

Фейсбук-огляд 9 вересня

Посты дня: Леонид Швец, Дмитрий Корнейчук, Vitalii Kulyk, Yan Grosman, Миха Чаплыга, Дмитрий Лучихин, Євген Магда, Igor Lutsenko, Vlada Myronenko, Чоткий юморист

 

Леонид Швец

Выжил только один.

Леонид Швец

Шаланды, полные автокефалий.

Леонид Швец

Правительство – на заставку!

Дмитрий Корнейчук

Моя гражданская позиция простая и я ее не скрываю: мы должны проголосовать за политиков, которые реально вынесут эту власть.

И главное: должны проголосовать за тех, у кого нет “договорняка” с Порошенко. За тех, кто не станет его преемником, гарантировав Порошенко безопасный отход в 2019-м.

Дмитрий Корнейчук

Источник на Банковой: президент назначит Тетерука своим советником по разработке порно-стратегии развития Украины, которая войдет в предвыборную программу Порошенко

Дмитрий Корнейчук

То кругом друг друга называют “агентами Путина”. Теперь – “агентами Медведчука”.
И никто не вспоминает о нас, “агентах Трампа”. Обидно…

Vitalii Kulyk поделился видео.

СКЛАДНИЙ ВИБІР ГРОЙСМАНА

В Україну прибула місія МВФ. В них конкретна умова надання кредиту: зрівняйте ціну на газ для населення та для підприємств. Це означає, що газ для людей з 1 жовтня 2018 може подорожчати на 60%.

По-перше, за таких умов в Україні різко зросте кількість субсідіантов, а бюджет зажадає замість 70 млрд грн. на субсидії вдвічі більше – майже 114 млрд грн.

По-друге, як тільки Гройсман погодиться на підвищення ціни на газ і люди отримають перші платіжки – його рейтинг (який все ще тримається), може провиснути.

На Банковій хочуть, щоб Гройсман здався. Таким чином, їм би вдалося вирішити питання конкуренції з Кабміном і перевести стрілки відповідальності з президента на прем’єра.

Але на Грушевського є контраргумент: меморандум з МВФ, де є вимога підняти ціну на газ, був підписаний ще в 2014 році і там стоять підписи Валерії Гонтаревої і Наталії Яресько, які вже давно виїхали з України. З іншого боку, обидві вони є креатурами Порошенко, а не Гройсмана.

Перед Володимиром Гройсманом стоїть вибір: або піднімати ціну на газ і отримати транш, або оголошувати дефолт, який буде означати девальвацію гривні, стрімку інфляцію і неконтрольоване зростання цін на газ для промисловості.

Вибір невеликий. В останньому випадку це – політична смерть, а в першому варіанті є примарний шанс виторгувати у МВФ хоч якісь преференції.

Година запитань до Уряду 07.09.2018. Про співпрацю з міжнародними партнерами

Я буду говорити правду людям у вічі: нам необхідно виконувати умови міжнародних партнерів. Поясню чому. З 2005 року по 2013 рік у нас накопичилося $50 млрд зовнішніх боргів. Хто брав ці гроші і куди дівав, я знаю. Колишні керівники замість того, щоб вкласти їх в розвиток держави, довели ситуацію до критичної.У 2014 році економіка України впала. А у нас на руках залишилися величезні рахунки за боргами. Тоді в Уряду були 2 варіанти: або сплачувати гроші, або оголосити дефолт. Що таке дефолт? Обвал економіки, різке зростання цін, яке «з’їсть» зарплати та пенсії. Було прийняте рішення про реструктуризацію боргів, $5 млрд нам списали. Але зараз прийшов час платити і виконувати умови міжнародних партнерів, серед яких в тому числі і єдина ціна на газ для промисловості і населення.Економіка починає зростати. Це означає, що у 2019 році у нас є шанс виробляти більше продукції і, як результат, працівник буде отримувати більшу зарплату, а пенсіонер – справедливу пенсію.✅ Ми маємо сконцентруватися на тому, щоб: ➡ Захистити тих, хто потребує захисту усередині країни. ➡ Обслуговувати зовнішні борги, не допустити дефолту, щоб були стабільні ціни, зарплата і національна валюта. ➡ Забезпечити подальше економічне стабільне зростання. Ось три складові нашого успіху у цьому і наступному роках.#УрядГройсмана Валерій Коровій

Опубліковано Volodymyr Groysman П'ятниця, 7 вересня 2018 р.

Yan Grosman

У 2018-у році Україна отримала від заробітчан на 30 процентів більше валюти ніж у 2017-у.
В наступному році таких надходжень буде ще більше, бо кількість трудових мігрантів зростає нкчуваними темпами…
Безумовно це перемога…

Миха Чаплыга

 

Дмитрий Лучихин (г. Санкт-Петербург)

Периодически, некоторые высказывания заставляют задумываться — как можно оставаясь человеком, любить или хотя бы испытывать теплые чувства к россии.
И полагаю что я это понял. Люди о которых идет речь — так или иначе чужаки. Для них россия не внутренняя а внешняя реальность, хотя часто привычная, дорогая всякими личными воспоминаниями, как бы очень хорошо знакомая, почти родная.
Но почти — тут ключевое.
Россия — дама приятная во всех отношениях, своя для каждого. Она экстатически духовна со скопцами и душевна с пьяницами, она толстоевска с любителями культурки, и свободна в нравах с желающими отдохнуть от строгости законов и норм, она девушка без комплексов и добрая бабушка с пирожками.
И только те, для кого она действительно родина знают что она не мать, а мачеха, которая настоящую мать убила и съела. Убивала и ела на протяжении столетий.
На всех остальных эта достойная женщина, производит наилучшее впечатление.

Євген Магда

Прогрес: РФ все інтенсивніше несе єресь не лише на державному, але і церковному рівні

Не зупиняйтеся

Igor Lutsenko

ФЕЙКИ
“Чим жахливіше брехня, тим легше у неї вірять”.
Насправді Медведчук сказав, що Тимошенко менш схильна миритися з Путіним, ніж Порошенко.


Vlada Myronenko

Знаєте, мене відверто лякають дані соціології по Зеленському – я ще можу зрозуміти, що спонукає електорат підтримувати Вакарчука, там і видатний музикант, і ореол патріота, і образ ельфа з сумними очима (необхідне підкреслити), але ж Зеленській, це зовсім інша субстанція.

Він – клоун (я маю на увазі лицедій, а не веселий ідіот, що ними сповнена українська політична арена), ролі обирає з прицілом на кашу у голові середньостатистичного виборця, коли перемикаючі ТБ канали той вже не може розрізнити де у депутатів стріляють у кіно, а де показують реальні новини. Ця картинка за ніч утрамбовується у підсвідомості виборця і вуаля – на ранок Зеленській отримує нову позитивно налаштовану електоральну одиницю.

І не має значення, що за клоуном стоїть олігархат, який смикає його за необхідні ниточки як справжню маріонетку (якою Зеленський власне і є), не має значення, що у партії “Слуга народу” немає (і бути не може) ніякої власної програми дій – народ втомився від набившої оскомину гри аматора у погано скроєному костюмі та вимагає справжніх акторів.
А після цього хоч трава не рости.

Чоткий юморист

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "BloggoDay 9 September: #LevTolstoyDay"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий