Я це підтримую!

В кінці травня на території Європи відбудеться Перший Національний Український Конгрес.

 

Перший Національний Український Конгрес ставить собі за мету створення альтернативи дисфункційній та кишеньковій Верховній Раді України, котра більш не є представником народних інтересів і лише створює імітацію демократії та народовладдя, виконуючи вказівки олігархів.

 

До участі в Конгресі запрошуються всі активісти українського патріотичного руху, ветерани Війни за Незалежність, представники громадських об’єднань та політичних партій, волонтери та делегати територіальних громад.

Зазначеним вище категоріям громадян та організацій прохання надсилати запит на участь у Першому Національному Українському Конгресі на електронну скриньку за адресою: first.national.ukr.congress@gmail.com

 

Питання розкладу роботи Конгресу:

  1. Слухання постраждалих та свідків беззаконня та тяжких злочинів з боку правоохоронних органів з метою визначення, чи є достатньо ознак для оголошення окремих державних органів України такими, що не відповідають вимогам українського та міжнародного законодавства, або навіть злочинними організаціями чи угрупуваннями.

  2. Розгляд участі відповідних державних органів у фактичному саботуванні розслідування та покарання вбивць Майдану.

  3. Визначення, чи достатньо причин для оголошення про позбавлення таких органів державної монополії на насильство.

  4. Створення паралельних силових структур як альтернативи злочинним, корумпованим та фактично приватизованим державним органам України.

  5. Створення альтернативних народних прокуратури та суду (Українського Народного Трибуналу).

  6. Проведення дебатів та виборчих раундів між претендентами на єдиного народного кандидата у Президенти України з метою об’єднання всіх ресурсів та діяльності на його підтримку на наступних президентських виборах.

  7. Затвердження фундаційних положень для розбудови нових, поки що паралельних, державних органів, вільних від корупції.

  8. Легалізація Конгресом статусу добровольчих військових підрозділів, що приймали участь в бойових діях по захисту територіальної цілісності України, визнання діяльності котрих в легальній юридичній площині було саботовано корумпованою владою України в інтересах зовнішнього агресора та власних анти-національних інтересів.

 

Лена Турова, 28.03.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Я це підтримую!"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий