Олександр Данилюк: “Iра, збирай Юре торбу!”

Ми вітаємо вчорашнє позитивне рішення Лондонського суду щодо заморозки активів колишніх власників ПриватБанку до моменту прийняття рішення по суті.

Але це вдалося зробити не завдяки підтримці прокуратури – як це мало би бути – а незважаючи на всі прямі спроби з боку Генеральної прокуратури завадити цьому процесу.

Справа Приватбанку – це лакмусовий папірець ефективності роботи правоохоронних органів. На сьогодні держава витратила майже 140 млрд грн на докапіталізацію Приватбанку через те, що раніше з нього були виведені гроші, або надані недостатньо забезпечені кредити, які ніхто не повертає. Це гроші кожного громадянина, кожного платника податків, і вони мають бути повернуті в державний бюджет. Тут неприпустимі кулуарні домовленності та бездіяльність правоохоронних органів.

Натомість, Генеральна прокуратура робить наступне:

1) Затягується розслідування справ щодо дій колишніх керівників і власників Приватбанку.

Так державним ПриватБанком було ініційовано порушення 5 кримінальних справ, що наразі розслідуються Генеральною прокуратурою України, зокрема щодо доведення банку до неплатоспроможності, незаконного виведення різними способами коштів з Банку, неналежного використання конфіденційної інформації з серверів банку. Однак, жодна із цих справ на сьогоднішній день не була передана на розгляд до суду оскільки досудові розслідування у даних провадженнях просуваються вкрай повільно, а в деяких із справ слідчі дії взагалі не ведуться.

2) Порушуються та активно просуваються справи проти чинних службових осіб Приватбанку, Мінфіну та НБУ.

Генеральною прокуратурою була порушена низка кримінальних справ з приводу начебто незаконних дій службових осіб Приватбанку, Мінфіну та НБУ, у яких слідчі дії активно ведуться.

3) Порушуються та активно ведуться кримінальні справи за фактами залучення Банком радників, які займаються документуванням масштабів і схем незаконного виводу коштів з Приватбанку колишніми власниками/менеджментом Банку, результати роботи яких будуть використані у судових справах, як в українських так і закордонних юрисдикціях.

І це тільки декілька прикладів.

В контексті цього, «випадкова» зустріч в Амстердамі Юрія Луценко з Ігорем Коломойським саме напередодні суду в Лондоні викликає ще більше питань.

Окрім цього, Генеральний прокурор дискредитував себе атаками на нові антикорупційні органи та неспроможній довести до суду важливі для країни справи. Таким чином він дискредитує перед українським народом та міжнародними партнерами Президента та Парламент, які довірили йому таку важливу функцію, та владу в цілому, і тому, має піти у відставку.

Я вимагаю відставки Генерального прокурора Юрія Луценка.

 

Oleksandr Danyliuk, 21.12.17, facebook

 

Послесловие:

 

Mustafa Nayyem

 

Министр финансов обвиняет Генерального прокурора в сговоре с бывшими собственниками ПриватБанка и публично требует его отставки.

 

Я помню, какое давление оказывалось на парламент во время голосования за выделение полутора сотен миллиардов (!) гривен на докапитализацию ПриватБанка после национализации. Эти деньги были вынуты из запасов государства, за них заплатил каждый украинец.

 

Тех, кто в парламенте возмущался и требовал расследования действий бывших собственников называли провокаторами. Спустя почти год становится очевидным, что существующие ГПУ и СБУ могут посадить главу райсовета и пиариться на аресте очередного винтика; когда же речь заходит о больших деньгах и по-настоящему крупных “клиентах”, предпочитают договариваться. И чем ближе будут выборы, тем цена этих дел и переговоров будет расти.

 

“Левый берег”:

Коломойский: "Данилюк п*здит"
Луценко: требование Данилюка о моей отставке - попытка избежать уголовной ответственности

 

 

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: , , ,

2 комментария читателей статьи "Олександр Данилюк: “Iра, збирай Юре торбу!”"


  1. Сливка
    21.12.2017
    в 22:59

    Шо один чухан,шо другой smile

    2

Добавить комментарий