Про на#балово або деякі думки після чергового кримінального пі#деця у столиці

В країні немає влади. У сучасному, цивілізаційному розумінні цього визначення. Тобто влади, як механізма управління суспільством і на користь суспільства. Є група відвертих мерзотників без будь-яких моральних обмежень, яка захопила вищі державні посади в країні і яка використовує державу виключно у своїх власних інтересах.

Ніякої суспільної, державної домінанти в їх діях немає від слова зовсім. Будь-який закон, нормативний акт, управлінське рішення приймається, в першу чергу, з метою особистої користі якоїсь високопосадової особи, або групи осіб. Причому, так працює уся “владна вертикаль”. І навіть посадовець середньої ланки, якщо на нього покладено повноваження приймати якесь суспільнозначуще рішення, зробить так, як це вигідно його керівництву. А, якщо керівництву чомусь похєр, то самому собі. Інтереси держави, громади, людей, якісь абстрактні речі, типу, права, законності, справедливості мають другорядний характер. Якщо взагалі мають.

А основний засіб і яким користуються владні покидьки, – це суцільне і тотальне наїбалово. Всіх і вся. Навіть один одного. І я наполягаю саме на такому визначенні – НАЇБАЛОВО.

Бо, знаєте, бреше людина за різних обставин: начальству – коли запізнюється на роботу, дружині – коли приходе додому з корпоративу з помадою на труселях, друзям – коли повертається з полювання, чи рибалки, ect. Але найобувати, – це не просто брехати. Це брехати так, аби мати особистий зиск, профіт, або користь. Фінансовий зиск, політична користь – різниці немає. Бо в нашій країні, це взаємопов’язані речі. Навіть, невід’ємні.

І коли ми бачимо і чуємо, як Президент нашої країни бреше, ми повинні розуміти, що насправді він нас найобує. Таке саме роблять всі інші українські високопосадовці.

Я одразу після Княжичей писав, що Аваков повинен піти. Бо ця трагедія, рівної якій не було навіть у довбаному совку, це логічний результат наїбалова, яким Арсен Борисович займається на своїй посаді. Не пішов. Зараз маємо розгул бандитизму в країні.

Я давно писав, що Вася Грицак – це повне неподобство і сором на посаді очільника СБУ. Бо він теж найобував і найобує. Усілякі шатуни, кул-муві про фейкові затримання, якісь дебільні пресухи… Але Вася продовжує впевнено керувати. Наразі маємо розгул тероризму. І в країні, і у столиці.

Вбивають і підривають навіть підлеглих Грицака і співробітників ГРУ. І що? А ніщо. Де безпека країни, за яку відповідає СБУ? Та нахуй вона потрібна, якщо краще мочити бізнес, кришувати потоки контрабасу в АТО і кошмарити комерсів по заказу конкурентів! І все це, звісно, за грошики. І немалі.

Луценко на чолі ГПУ. Це просто ліга чемпіонів з наїбалова. І Югік, як її переможець. У двобої з Матіосом. Про що казати, якщо на посаду Генпрокурора Луценко потрапив саме в результаті найобки?

Про Порошенка не буду. Це однозначно космічний, недосяжний рівень наїбалова. Вже немає сумнівів, що Петро Олексійович досяг нірвани у цій благородній справі і покинув к хуям цей світ реальності. Назавжди. Не забушви забрати з собою офшори, сліпі трасти, бюджетні потоки і все таке інше – бабловиробляюче. А, і будки теж.

Не буду і про Вовчика вінницького. Там клініка. Олігофренія у наслідок провалів в освіті і під впливом обілєчіванія лотків на базарі. Що, в принципі, не залишило шансів пану Гройсману розмірковувати інакше, ніж у наїбательський спосіб.

Але, за таких обставин держава, як система, довго існувати не може. Різні задачи у системи і тих уєбанів, які її очолюють.

Тому, всім з діючої влади – на вихід. З речами і сухарями. В іншому випадку, державна система навернеться і поховає під своїми уламками всіх нас.

 

Олександр Ружанський, 09.09.17, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Про на#балово або деякі думки після чергового кримінального пі#деця у столиці"


  1. Andre
    11.09.2017
    в 06:46

    Стоило добавить, что Верховною зРадою керует умственно неполноценный, имеющий медсправку парубий, которого смело можно отнести к тем, о которых говорит уважаемый Олександр.

    0

Добавить комментарий