Так і жиєм…

Не так давно у Швейцарії громадяни проголосували проти запровадження в країні гарантованих щомісячних доплат в розмірі 2,5 тис. їхніх франків. Мовляв – нам халяви не треба. А буквально нещодавно канадські лікарі та студенти медичних університетів запротестували проти підвищення їхніх зарплат. За словами протестувальників таке підвищення є недоречним на фоні низьких заробітних плат медсестер і надто дорогих медичних послуг для бідняків. Зекономлені на їхніх зарплатах кошти лікарі пропонують передати на надання медичної допомоги мешканцям провінції Квебек.

Я колись обурювався, чому моя з/п топ-менеджера була в кілька разів вища ніж у рядових працівників. На мене подивилися як на ідіота. Натомість кілька років тому, знаю достеменно, що один львівський олігарх, який зі мною так і не розрахувався, отримував офіційну місячну зарплату в розмірі 10 млн.грн…

Сьогоднішні захмарні зарплати топ-менеджерів державних компаній, чиновників, зокрема «варягів» на кшталт Бальчуна, які нічорта не смислять у наших реаліях, на тлі мізерних пенсії, котрі «підняли» менше ніж знецінилася гривна – це один із маси доказів смертельно хворого суспільства.

Кожен депутат має додатковий дохід – там ніхто на одну зарплату не живе. Проте, вони не протестують ні проти підняття оплати їхньої «праці», ні проти всіляких пільг.

Брендові лахи народних обранців і відпочинки на островах під час незрозумілої війни – це з цієї ж «опери», що й не повертати гроші. Ага, «дєньгі атдают только труси і слабакі»…

Еліта знищена – бидло-еліта при кориті.

Так і жиєм, горді й мудрі українці, а не те що ті хворі на голову швейцарці з канадійцями…

Юрій Ситник, 13.03.18, facebook

 

Послесловие админа Oko.cn.ua:

Не люблю общих фраз, а тем паче лишенных смысла, как-то: “смертельно больное общество”. Ведь совершенно очевидно, что все общество смертельно больным быть не может чисто физически и априори. Больным может быть отдельный человек или целая группа людей, отдельный правитель или власть в целом.

Не надо перекладывать вину с больной головы на здоровую.

Вину за плачевное состояние дел в стране несут субъекты социально-политических процессов. Тогда как простые обыватели являются не более чем объектами этих процессов.

Люблю точность. А верный диагноз звучит следующим образом:

Порошенко — брехло, жлоб и мудак. А система клептократической Плутократии – раковая опухоль, которую вылечить невозможно. Её необходимо удалять пока она окончательно не погубила наше государство.

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Так і жиєм…"


 1. SergStar
  14.03.2018
  в 12:46

  5! особенно за последние абзацы.

  0

  • Sofi
   14.03.2018
   в 20:39

   И это действительно так. Но надо лечить по-науке: удаление, тоесть вырезать с окружающими краями, облучить радиацией, чтобы не размножались, а потом ещё и химиотерапия (послать на химию). И наблюдать 2-3 года, рассосалось или снова растёт.
   Коррупция – это рак общества, когда одни его члены живут за счёт других, потребляют ненасытно его человеческие и природные ресурсы, ослабляют организм и ведут к его неминуемой гибели.

   0

Добавить комментарий