Трансформації українських активістів на прикладі “Йолки”

Коли влада Януковича захаращували майдан Незалежності залізною ялинкою, то це було модно висміювати. За часів влади Порошенка Майдан Незалежності захаращується металевими конструкціями, як не було за жодного з Президентів. Жодного!

Тобто, і боягуз Янукович не додумався,що можна так нахабно боротися з мітингами на Майдані. Але колишні громадські “активісти” не наважуються про це говорити…

P.S. Навіяно вчорашньою моєю дискусією на одному з телеканалів, де “громадський активіст” і “політичний експерт” не міг наважитися витиснути з себе визнання такої очевидної речі, як “Йолка-2”.

Це пост не про Порошенка і про його страхи, цей пост про сервільність тих, кого величають “громадськими активістами”. У тієї влади вони були готові бачити гріхи, а у цієї-зась. Як обгрунтував один історик , колишній “громадський активіст” і “політичний експерт” про Мальдиви: “хто добре працює, той добре і відпочиває”….
Йолка-йолка…

 

 

Олександр Доній, 05.02.18, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Трансформації українських активістів на прикладі “Йолки”"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий