А , перепалка … согласен это очень важно для страны , которая катиться в пропасть . Вот если бы Ю. Тимошенко не языком воевала , а делом может и я её поддержал .
Спасибо за ответ .
Напишіть будь ласка більш розгорнутий коментар бо якщо написати коротко «Ахтор МУДАК», то це схоже на дуже слабку та тупу спробу «образити», але якщо написати «Ахтор МУДАК» та постити дві крапки і написати список 1. 2. 3… аргументів, на якій підставі ви зробили такий висновок, то тоді це можна назвати «конструктивною критикою».
Джордан 2005
20.11.2019
в 22:03
Автор , 5 — за художественное наполнение , а в чем суть прикола ?
Кость
21.11.2019
в 00:31
Ось посилання на заочну перепалку між Зе! та Ю у ФБ:
https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2384758235107872
https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/posts/2673959219308831
чекаю на очну зустріч.
Джордан 2005
21.11.2019
в 08:10
А , перепалка … согласен это очень важно для страны , которая катиться в пропасть . Вот если бы Ю. Тимошенко не языком воевала , а делом может и я её поддержал .
Спасибо за ответ .
PiligrimK
21.11.2019
в 20:21
Тупо. Юля з ним «на одному гектарі» не сяде….
Arkadiys
30.11.2019
в 16:21
Ахтор МУДАК!
Кость
01.12.2019
в 00:11
Напишіть будь ласка більш розгорнутий коментар бо якщо написати коротко «Ахтор МУДАК», то це схоже на дуже слабку та тупу спробу «образити», але якщо написати «Ахтор МУДАК» та постити дві крапки і написати список 1. 2. 3… аргументів, на якій підставі ви зробили такий висновок, то тоді це можна назвати «конструктивною критикою».