BloggoDay 11 January  #IrinaDeriuginaDay

На календаре суббота 11 января, а также:

– Международный день «спасибо» (International Thank You Day)

– День детей в Таиланде

Этот день в истории:

111 лет назад — 11 января 1909 года в Нью-Йорке стартовала первая в мире женская автогонка (в том плане, что в ней участвовали только женщины). Двенадцать представительниц прекрасного пола соревновались на маршруте: Нью-Йорк – Филадельфия —  Нью-Йорк

На фото: Легендарная личность в мире автогонок: Алиса Хайлер Рэмси (Alice Huyler Ramsey, 11.11.1886 – 10.09.1983)

В рубрике “Имя в истории” читайте материал “Кто такая Элис?”

 

Хэштег дня: #IrinaDeriuginaDay

62 года назад — 11 января 1958 года в Киеве в семье олимпийского чемпиона-пятиборца Ивана Дерюгина и тренера по художественной гимнастике Альбины Дерюгиной .родилась дочь Ирина.

Ирина Дерюгина — советская гимнастка, заслуженный мастер спорта СССР (1977) по художественной гимнастике. Единственная советская гимнастка, которая дважды была абсолютной чемпионкой мира (в 1977 и 1979).

 

#ЦитатаДня

Артур Шопенгауэр:

“Истина проходит через три стадии: сначала её высмеивают, потом ей яростно сопротивляются, и, наконец, принимают как очевидное”

 

Фейсбук-огляд 11 січня:

Посты дня:  Тетяна Висоцька, Mykhailo Tkach, Иван Марунич, Yakovina Ivan, Леонид Швец, Николай Спиридонов, Vova Holobutsky, Михаил Шнайдер, Святослав Стеценко, Svetlana Kryukova

Примечание админа Oko.cn.ua:

Большинство постов по главной теме дня: собраны в материале Иран признал вину в уничтожении украинского лайнера

Тетяна Висоцька

Порохоботи зараз так плачуть, що Україна не того обрала, і не така в Зеленського реакція, і заяви не такі, – а нехай пригадають, яка була реакція рішучого гетьмана на те, коли Росія зі своєї території обстрілювала і вбивала наших прикордонників і війська? Коли російські війська увійшли на територію України? Чи був оголошений воєнний стан? Розірвані дипломатичні стосунки і так далі?

От якраз якщо б тоді в нас був президент, а не мілкодушний мародер, що в той час переймався лише тим, як тихенько домовитися з Путіним (14 червня 2014 року вітав його з Днем Росії), провести парад і відкрити новий офшор, то зараз ніхто б не посмів нам казати про громадянський конфлікт.

І реакція світу на війну з Росією, а не АТО була б іншою.

Але вибрали ми справді не того. У 2014.
У 2019 вже не знали, як його позбавитися.

 

Mykhailo Tkach

Коли ви президент і призначаєте головою Служби безпеки України свого давнього друга – наслідки можуть бути різними.

Наприклад, ви не можете його звільнити тоді коли цього потребує ситуація тому що ви не ставитеся до нього як до професіонала який не впорався зі воїми обов‘язками, а як до друга з яким ви багато чого пережили в іншому житті.

Наприклад, якщо голова СБУ ваш друг, то він може не повертатися з відпустки до своїх прямих обов‘язків одразу після падіння українського літака, а продовжувати відпочивати, ходити в баню. Тому що він не боїться Вас, не боїться відставки, наслідків. Тому зібрати нараду він може через дві доби після трагедії і через добу після того як керівники провідних держав, спираючись на данні своїх спецслужб, вже озвучили головну версію трагедії. І це при тому що літак української компанії.

Якщо голова СБУ ваш друг, як з нього питати коли він і так зробив вам послугу, погодився на цю посаду зі скрипом і хотів іншу? Але оскільки друзів мало, а посад багато, то потрібно було якось виходити з ситуації.

Але що казати про голову СБУ й інших друзів, коли сам президент повернувся з відпочинку майже через добу після трагедії о 2:30 ночі і оголосив день жалоби о 4:28 ранку дня який і було оголошено днем жалоби.

Важко зрозуміти чому у владу такої злиденної країни як наша йдуть люди які не готові працювати бодай рік без відпусток в Оманах і Куршавелях.

Коли рік тому було оголошено Зеленським про похід у владу, про те що це буде влада на аутсорсі оголошено не було. Фрілансери не несуть такої відповідальності за компанію як штатні працівники.

Иван Марунич

Володимир Зеленський, як ви дивитеся на те, щоб на Вашу честь переіменувати країну в Нову Зеландію?

Yakovina Ivan

Зеленский прямо заколдованный какой-то!
Надо бы его в Москву хотя бы на пару дней отправить.

Vova Holobutsky

Довів, блядь, своїм піздежом султана Омана.

Vova Holobutsky

Николай Спиридонов

Султан умер, да здравствует султан!

Главой Омана после смерти предыдущего султана стал министр культуры и национального наследия Хайсам бен Тарек Аль Саид.

Леонид Швец

Новый султан Омана принес присягу.
Космическая скорость.

Леонид Швец

Царь.

Михаил Шнайдер

Факт Дня.
Юра Витренко и Андрюша Коболев, получат в 2020 году очередную премию в размере…
720 МИЛЛИОНОВ ГРИВЕН.
У меня нет Слов.
Просто ДНО.

Святослав Стеценко

Колись багато розповідали, що в Україні більшість живе бідно, бо багато краде злочинна влада Януковича. Потім владу взяли ті, хто критикував злочинну владу Януковича, вони значно покращили своє життя і збільшили свої статки, натомість більшість як була в злиднях так і залишилася. Цілком логічно виникли звинувачення що влада Порошенка така ж злочинна і так само багато краде через роттердами і амстердами плюс, укроборонпроми, стіни Яценюка, свінарчуків, пашинських, митниці і нафтогази. Вже і Порошенка переобрали, але пересічна більшість багатшою не стає. Ось маю сумніви: чи то насправді ніхто нічого ніколи не крав, нічого не розпилював, чи нові такі самі?

Svetlana Kryukova

Уважаемые лидеры украинского истеблишмента. Праздники закончились. С понедельника начинается полноценная рабочая неделя. Не забудьте, пожалуйста, до конца месяца внести в декларации дорогостоящие поездки. С описанием, чеками и точно потраченной суммой на путешествия.
Также хочу напомнить, что согласно вами же принятому закону, любое ваше фото в купальнике на фоне лазурного берега является достаточным основанием, чтобы правоохранители завели на вас дело по факту укрытия доходов. Опыт показывает, что на целой планете всегда найдётся ваш фанат, который предоставит это ваше фото. Спросите у Вакарчука. Или у Рябошапки.
На случай, если вам захочется соврать и сообщить, что возила вас подружка или – ну всякое бывает – близкий друг, знайте, что это – взятка.
Не будьте Вовой Оманским. Декларируйте, не стесняйтесь. А мы будем изучать и завидовать.

Svetlana Kryukova

Листала ленту новостей. Долго искала, где же те самые посадки Зеленского. Порошенко, Свинарчук, Кононенко, Гранрвский. Посмотрела, как хорошо люди отдохнули на праздниках. И поняла. Есть посадки! В аэропорту.

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "BloggoDay 11 January  #IrinaDeriuginaDay"


 1. PiligrimK
  11.01.2020
  в 22:06

  Папірєднікі були підарасами, а цю сволоту, дійсно, не знаєш, як і назвати…. bad bad bad

  2

 2. Arkadiys
  12.01.2020
  в 06:06

  Пиздабол Зеленский Вован – УМ. ЧЕСТЬ И СОВЕСТЬ НАЦИИ!!!

  И индикатор вменяемости украинцев!!!

  Бабуинам дал Господь такую
  волшебную землю!

  0

Добавить комментарий